MARKA

Co powstanie jeśli połączymy prawdziwą pasję, miłość do planety i drugiego człowieka, dodamy do tego ponadczasowość, uniwersalność oraz solidną porcję najwyższej jakości? 

Marka GAYANE! 

Małe ziarenko zamienia się w piękne drzewo, dające dorodne owoce. Tak samo było z nami. W naszych głowach, a może przede wszystkich w sercach od lat kiełkowało marzenie. Marzenie o niezwykłej firmie, która wspiera lokalny rynek, połączy pasję do mody i środowiska. To marzenie nawiedzało nas każdego ranka po przebudzeniu. To marzenie sprawiało, że warto żyć.

I w końcu z ziarenka zaczęła wyrastać roślina. Postanowiliśmy zrobić ten pierwszy, najważniejszy krok i pójść do przodu zgodnie z myślą: „Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz”. Ta ścieżka nie jest prosta. Chcieliśmy trzymać się swoich ideałów i planów. Zrezygnowaliśmy z drogi na skróty.

Dlatego dziś z dumą możemy stanąć przed Wami i przedstawić się jako marka, która:

  • wykorzystuje polskie materiały i szyje w Polsce, w lokalnych szwalniach;
  • za punkt honoru stawia sobie najwyższą jakość i zadowolenie Klientów;
  • za hasła przewodnie uznaje ponadczasowość, wygodę, klasykę i uniwersalność;
  • odczarowuje słowo MINIMALIZM i nie pozwala kojarzyć go z nudą;
  • kieruje się ideą LESS WASTE – od kartonowych, ale niezwykle stylowych opakowań, po materiały premium, pozwalające nam realizować naszą misję dbania o środowisko;

jest stworzona dla Ciebie – kobieto, mężczyzno, w każdym wieku, aby pomóc Ci skompletować basicowe produkty w Twojej szafie, które z uśmiechem będziesz nosił przez długie lata.

Zapraszamy Cię do wspólnej przygody z modą, w zgodzie ze środowiskiem i drugim człowiekiem. I tak jak my, trzymaj się mocno swoich marzeń! Pamiętaj, że każdy z nas ma moc zmieniania świata na lepsze!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl